PREKIŲ PRISTATYMAS Į NAMUS

Prekių pristatymas

Prekių pristatymas į namus. Įsigytos prekės Jums bus pristatytos į Jūsų pasirinktą Omniva paštomatą, per ne ilgesnį nei 3 d.d. terminą. Kurjeriai prekes pristato pagal iš anksto numatytą maršrutą, todėl galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką nėra. Tais atvejais jei prekės dėl savo gabaritų netelpa į paštomatą, jos pristatymos per „Venipak” kurjerių tarnybą, taip pat ne per ilgesnį nei 3 d.d. terminą. Prieš pristatant prekės, pirkėjas apie tai informuojamas telefonu, užsakymo metu nurodytu numeriu.

Svarbu! Kai kurioms prekėms gali būti taikomas nestandartinis pristatymo terminas. Tokiu atveju su pirkėju pristatymo detalės derinamos individualiai.

Svarbu! Prekės gali būti pristatomos tik darbo dienomis ir tik iki 16 val., nepriklausomai nuo miesto ar vietovės, jei:

  • užsakyta prekė ar prekės yra didelių matmenų;
  • užsakyta prekė ar prekės yra pakuojamos ant padėklo, nors sveria iki 30 kg;
  • bendras užsakymo svoris yra daugiau nei 30 kg.

Svarbu!!! Kurjeriui pristačius Jūsų užsakymą, jo akivaizdoje, atidžiai apžiūrėkite ar nepažeistos pakuotės. Jei pakuotės pažeistos, įsitikinkite, kad nepažeisti jose esantys gaminiai. Radus pažeidimą nepriimkite užsakymo ir informuokite mus, šioje svetainėje nurodytais kontaktais. Mes savo ruožtu Jūsų užsakymą išsiųsime pakartotinai, o dėl pažeistų prekių išsiaiškinsime su kurjeriais.